Axor Ocrim Rotaxor linia do produkcji peletu, snacków, płatków

Axor ocrim, polska, Produkcja makaronu, linia do produkcji makaronu, linia do produkcji makaronu krótkiego, linia do produkcji makaronu długiego, linia do suszenia ryżu, prodoreko

Automatyczna linia ROTAXOR Axor Ocrim jest odpowiednia do produkcji (suszenia) peletu, przekąsek słonych (snacków) i płatków śniadaniowych.

Obrotowy bęben, wraz ze stałą wentylacją wewnątrz sektorów, pozwala na jednorodne suszenie produktu. W szczególności, homogeniczne suszenie peletu pozwala na bardzo niski procent zmarnowanych produktów podczas następnych faz.

axor ocrim polska, prodoreko, produkcja peletu snacków, produkacja snacków, produkcja przekąsek, linia do produkcji peletu, linia do produkcji snacków

Kompletna linia przekąsek składa się z:

– Stopki samonastępujące pozwalające wyrównać maszyny do każdego rodzaju podłóg.

– Ramy nośne są całkowicie wykonane z blachy ciesielskiej i ze stali nierdzewnej, aby zapewnić stabilność i dłuższą żywotność całej instalacji.

– Wytrząsarka do wstępnego suszenia realizowana jest za pomocą 3 wibrujących podłóg wykonanych z siatki ze stali nierdzewnej i wewnętrznych cewek radialnych pozwalających osiągnąć bardzo wysoką temperaturę pracy.

– Obrotowy bęben składa się z 24 sektorów i jest w całości wykonany ze stali nierdzewnej.

– Podwójne silniki dla dwóch oddzielnych obrzeży wykonanych przez silniki z przekładnią sterowaną falownikiem, aby uniknąć ewentualnego skręcenia.

– Możliwość dzielenia maszyny na różne obszary regulacji temperatury / wilgotności kontrolowane przez sondy Rotronic.

– Elektryczne wentylatory osiowe znajdują się w górnej części bębna i są wyposażone w specjalne silniki elektryczne odpowiednie do wysokich temperatur i aluminiowe łopatki do odlewania z wysokim przepływem powietrza.

– Wysokowydajne wężownice grzewcze z przyłączami kołnierzowymi UNI 2282.

– Płyty z włókna szklanego o dużej gęstości pokryte płytkami ze stali nierdzewnej po wewnętrznej stronie i silikonowymi uszczelkami.

– Układ hydrauliczny z 3-drogowym zaworem pneumatycznym, pompą, obejściem, zaworem, miernikami i termometrami.

– System wymiany powietrza realizowany przez kanały i zawór motylkowy ze stali nierdzewnej w komplecie z elektrycznymi wentylatorami ekspelera i wentylatorami wlotowymi z nagrzewnicą wstępną.

– Schody i balustrady docierają do dachu maszyny wyprodukowanej zgodnie z międzynarodowymi zasadami bezpieczeństwa.

– Panel elektryczny do sterowania i automatyzacji za pomocą oprogramowania PLC i nadzoru na komputerze osobistym.

– Pomoc on-line.