ENADD – Linia do makaronu kukurydzianego / ryżowego

Axor ocrim, polska, Produkcja makaronu, linia do produkcji makaronu, linia do produkcji makaronu krótkiego, linia do produkcji makaronu długiego, linia do suszenia ryżu, prodoreko

ENADD – Linia do makaronu kukurydzianego / ryżowego Axor Ocrim

Automatyczna ciągła linia do makaronu E.N.A. D.D. jest zaprojektowana i wyprodukowana do produkcji krótkich makaronów na metalowych listwach szczelinowych.

Linia składa się z korpusu suszącego (suszarka wstępna i suszarka razem), umożliwiając produkcję od 500 do 1000 kg / h.

Nadaje się do każdego rodzaju makaronu o krótkim kształcie, ale najczęściej jest przeznaczony do produkcji średnich / dużych kształtów makaronu.

Linia została zaprojektowana w celu dostosowania schematu suszenia. Elementy sterujące umieszczone wzdłuż linii i nadzór przez komputer umożliwiają operatorowi wykonanie wszystkich modyfikacji.

Linia składa się z nowoczesnej prasy OCRIM firmy AXOR, która umożliwia operatorowi dostosowanie ciasta do własnych potrzeb.

Wytrząsarka do wstępnego suszenia produktu jest produkowana z 3 wibrującymi podłogami z siatki ze stali nierdzewnej i bateriami promieniującymi, pozwalającymi osiągnąć bardzo wysoką temperaturę pracy.

Fazy ​​wstępnego suszenia i suszenia są przeprowadzane w tej samej jednostce, oddzielonej od wewnątrz, na podłogach metalowych listew. Wewnętrzna separacja umożliwia dwa różne klimaty, które mogą być regulowane przez ich sondy.

  Listwy ENA są produkowane w celu umożliwienia przejścia gorącego powietrza pod wysokim ciśnieniem pochodzącym z wentylatorów umieszczonych na bateriach grzewczych. Ostatnie piętro suszarki wykonuje się za pomocą listew zamykających w celu rozpoczęcia stabilizacji produktu.

Fazy ​​stabilizacji i chłodzenia produktu są przeprowadzane w oddzielnej jednostce, za pomocą szmatką lub wibrującymi podłogami. Czynność chłodzenia jest zapewniana przez kanał zimnego powietrza pochodzący z baterii zimnej wody umieszczonych na samej chłodziarce.

axor ocrim, prodoreko, produkacja makaronu kukurydzianego, produkcja makaronu ryżowego, linia do produkcji makaronu

Kompletny E.N.A. D.D. linia składa się z:

– Aluminiowe pasy wytwarzane z listew szczelinowych przenoszonych przez łańcuchy.

– Stopki samonastępujące pozwalające wyrównać maszyny do każdego rodzaju podłóg.

– Ramy ze stali nierdzewnej zapewniające stabilność i dłuższą żywotność całej instalacji.

– Akumulatory o wysokiej wydajności z połączeniami kołnierzowymi uni 2282.

– Płyty z włókna szklanego o wysokiej gęstości wyłożone wewnętrznie płytkami ze stali nierdzewnej i silikonowymi uszczelkami gumowymi.

– Instalacja hydrauliczna z 3-drogowym zaworem pneumatycznym, pompą, obejściem, zaworem regulacyjnym, miernikami i termometrami.

– Systemy wymiany powietrza zrealizowane za pomocą kanałów ze stali nierdzewnej i motyli wyposażonych w ssący i powietrzny wentylator elektryczny z akumulatorem do wstępnego podgrzewania.

– Wysokowydajne wentylatory osiowe z silnikami elektrycznymi przystosowanymi do pracy w wysokich temperaturach

– Wytrząsarka i chłodnica wyposażona w nowy system przenośnikowy z niezależnymi silnikami wibracyjnymi dla każdej podłogi, sterowany przez falownik w celu optymalizacji czasu przebywania dla każdego kształtu makaronu.

– Tacki na makarony do wytrząsarki i chłodnicy są wykonane z profilu ze stopu aluminium i siatki ze stali nierdzewnej.

– Wstępna suszarka i suszarka główna wyposażone w zewnętrzne silniki wyposażone w urządzenia zabezpieczające.

– Nowy system wprowadzania przez rozkład elektryczny silników ekspelera.

– Schody i balustrady docierają do dachu maszyny zrealizowane zgodnie z międzynarodowymi zasadami bezpieczeństwa.

– Panel elektryczny do sterowania i automatyzacji za pomocą oprogramowania PLC i nadzoru na komputerze osobistym.

– Pomoc on-line.