linia ROTAXOR do produkcji makaronu

Axor ocrim, polska, Produkcja makaronu, linia do produkcji makaronu, linia do produkcji makaronu krótkiego, linia do produkcji makaronu długiego, linia do suszenia ryżu, prodoreko

Linia Rotaxor Axor Ocrim

Automatyczna linia ROTAXOR zaprojektowana i wyprodukowana do produkcji makaronu o krótkim kształcie. Zdolność produkcyjna wynosi od 200 do 1200 kg / h.

W szczególności nadaje się do produkcji dowolnego kształtu makaronu o krótkim kształcie i makaronu o średnim / małym rozmiarze.

Linia została zaprojektowana w celu dostosowania schematu suszenia. Elementy sterujące umieszczone wzdłuż linii i nadzór przez komputer osobisty umożliwiają operatorowi wykonanie wszystkich modyfikacji.

Linia składa się z nowoczesnej prasy OCRIM firmy AXOR, która umożliwia operatorowi dostosowanie ciasta do własnych potrzeb.

Wytrząsarka do wstępnego suszenia produktu jest produkowana z 3 wibrującymi podłogami z siatki ze stali nierdzewnej i bateriami promieniującymi, pozwalającymi osiągnąć bardzo wysoką temperaturę pracy.

Fazy ​​wstępnego suszenia i suszenia są wykonywane w oddzielnych obrotowych zespołach bębnów. Bęben zapewnia równomierne suszenie produktu podczas toczenia się wewnątrz sektorów, a gorące powietrze, uprzednio przetworzone, przechodzi przez nie.

axor ocrim, prodoreko, produkcja makaronu, linia rotaxor

Linia Rotaxor składa się z:

– Regulowane nóżki pozwalają na wyrównywanie maszyn do dowolnego rodzaju podłóg.

– Rama nośna w całości wykonana z ciesielstwa i blachy ze stali nierdzewnej zapewnia stabilność i dłuższą żywotność całej instalacji.

– Obrotowy bęben składa się z 24 sektorów wykonanych ze stali nierdzewnej.

– Podwójne silniki do dwóch oddzielnych felg wykonanych przez motoreduktory sterowane przez falownik, aby uniknąć jakiegokolwiek skręcenia.

– Możliwe jest podzielenie maszyny na różne obszary temperatury / wilgotności dostosowane za pomocą sond Rotronic.

– Elektryczne wentylatory osiowe znajdują się w górnej części bębna i są wyposażone w specjalne silniki elektryczne odpowiednie do bardzo wysokich temperatur i aluminiowych noży odlewniczych o wysokim przepływie powietrza.

– Wysokowydajne wężownice grzewcze z przyłączami kołnierzowymi UNI 2282

– Płyty z włókna szklanego o dużej gęstości pokryte płytkami ze stali nierdzewnej po wewnętrznej stronie i silikonowymi uszczelkami.

– Układ hydrauliczny z 3-drogowym zaworem pneumatycznym, pompą, obejściem, zaworem, miernikami i termometrami.

– System wymiany powietrza realizowany przez kanały i zawór motylkowy ze stali nierdzewnej w komplecie z elektrycznymi wentylatorami ekspelera i wentylatorami wlotowymi z nagrzewnicą wstępną.

– Schody i balustrady docierają do dachu maszyny wyprodukowanej zgodnie z międzynarodowymi zasadami bezpieczeństwa.

– Panel elektryczny do sterowania i automatyzacji za pomocą oprogramowania PLC i nadzoru na komputerze osobistym.

– Pomoc on-line.